Actueel weer Izegem
Laatste update: 2026-04-03 om 13:30 uur
| Temperatuur | 11.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 19.4 km/u uit ZW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1015.2 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 38.9 km/u om 12:01 u |
| Minimum temp. | -0.1 °C om 02:23 u |
| Maximum temp. | 11.1 °C om 12:42 u |
| Windchill | 8.7 °C |
| Hitte index | 11.1 °C |
| Dauwpunt | 7.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 79.0 % |
| Zonnestraling | 306.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 425.0 W/m2 om 12:18 u |
| UV index | 2.1 |
| Max. UV index | 2.5 om 13:25 u |
| Zon op | 07:18 u |
| Zon onder | 20:23 u |